© 2018 Ostrowski Fotografia

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Ostrowski Fotografia | ostrowski.fotografia@gmail.com | Tel: 533 33 53 84 | Chorzów | Katowice | Kraków

1/6

FOTOGRAFIA

NAJPIĘKSZNIEJSZYCH

CHWIL

 
SESJE NARZECZEŃSKIE

Chcesz pochwalić się światu swoimi zaręczynami? Zrobimy Ci zdjęcia oddające Wasze szczęście!

ŚLUB I WESELE

Jeśli obawiasz się, że zdjęcia z wesela nie oddadzą uroku i szczęścia tego dnia, to z nami nie musisz się martwić! 2 fotografów będzie z Wami i waszymi gośćmi aż do nocy, uwieczniając jak świetnie się bawicie!

PLENER

Chcesz pamiątki jak wspaniale wyglądaliście w dniu Waszego ślubu? Opracujemy sesją specjalnie dla Was, która odda Wasz charakter, a przy okazji będzie świetną zabawą!

 

Nasz

Zespół

Robert:

Mąż

Fotograf od emocji i portretów

Ksenia:

Żona

Fotograf od tłumów i detali

Psotka:

Pies

Oficjalna maskotka firmowa

 

04

OPINIE

Portret

Agnieszka

Może zacznę od prostego... Dziękuję!
Fotograf z ogromną pasją, cechujący się zaangażowaniem i wyczuciem - wyczuciem miejsca, czasu, sytuacji, momentu. Uważnie słucha, ze zrozumieniem, uwzględnia uwagi klienta, jednak zazwyczaj jego "instynkt" jest najlepszym rozwiązaniem i pomysłem na wszelkie zdjęcia. W pracy zajmuje się pracą - stale zaangażowany, czujny, uważny, jednak nigdy na pierwszym planie, zazwyczaj zgubiony w tłumie, nienarzucający się, niekrępujący swoją obecnością. Kontakt szybki i bezproblemowy - zarówno przed, w trakcie, jak i po ślubie. Wykonanie idealne... niesamowite... piękne... naturalne. Uchwycone momenty, sytuacje, ale co najważniejsze - emocje. Emocje, których nie da się opisać słowem. Emocje, które przeżywamy każdego dnia na nowo patrząc na dzieła Pana Roberta, które zdobią ścianę w naszym pokoju. 
Polecam każdemu, przy każdej okazji. :)

Malwina

Jak chyba każda panna młoda, bardzo stresowałam się tego dnia. Ale chciałam mieć również pamiątkę, którą będę mogła pokazywać kiedyś wnukom :) Na szczęście trafiłam na Pana Roberta, który poradził sobie świetnie z przydzielonym mu zadaniem. Jego profesjonalizm i wskazówki sprawiły ze nie tylko sesja plenerowa, ale cały ślub i wesele, jest uwieczniony a ujęcia są tak trafne, że kiedy do nich wracam łezka kreci się w oku :) Zdecydowanie i z czystym sumieniem mogę polecić usługi tego Pana :)

Magda

Zacznę od prostego: Dziękuję!

Fotograf z ogromną pasją, cechujący się zaangażowaniem, wyczuciem miejsca, czasu, sytuacji, momentu.Uważnie słucha, ze zrozumieniem, uwzględnia uwagi klienta, jednak zazwyczaj jego "instynkt" jest najlepszym rozwiązaniem i pomysłem na wszelkie zdjęcia.

W pracy zajmuje się pracą - stale zaangażowany, czujny, uważny, jednak nigdy na pierwszym planie, zazwyczaj wmieszany w tłum, nienarzucający się, niekrępujący swoją obecnością. Kontakt szybki i bezproblemowy - zarówno przed, w trakcie, jak i po ślubie.

Darek

Państwa Ostrowskich mogę polecić każdemu kto chce mieć wykonane bardzo profesjonalne zdjęcia. Podczas wykonywania reportażu weselnego, oraz sesji narzeczeńskiej Pana Roberta cechowało wyczucie oraz dyskrecja. Zarówno podczas ślubu jak i wesela nie krępował On nikogo swoją obecnością. Jednocześnie wszystkie najważniejsze momenty zostały przez Niego uwiecznione na fotografiach.

 

Sprawdź

nasze

cenniki

06

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Tel.: 533 33 54 83

Mail: ostrowski.fotografia@gmail.com 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon